REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Jsme v Humpolci, v samém centru malebné Vysočiny

fabrika hotel

save hot clean Čtyřhvězdičkový fabrika hotel je určen pro všechny, kteří ocení moderní styl architektury, kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb a příjemné klidné prostředí Vysočiny. Díky své poloze je hotel ideálním místem jak pro firemní a společenské akce, tak i relaxační pobyty ve dvou i pro  rodiny s dětmi.

hotel
interiér
hotel v noci
hotel v noci
hotel v noci
hotel v noci

Nabízíme ubytování v 19 pokojích s celkovou kapacitou 40 lůžek. Kapacitu je možno rozšířit šesti přistýlkami. Ve všech hotelových pokojích je kladen důraz na vysoký standard a originální design. Pokoje byly navrženy tak, aby spojovaly potřebnou funkčnost s nejvyšším komfortem. Každý pokoj je vybaven minibarem, trezorem, LED televizorem, nábytkem vyrobeným na míru, přestavitelnými lůžky se zdravotními matracemi a  vysokorychlostním připojení wifi zdarma. Přístup do pokojů je prostřednictvím bezpečností elektronické karty. Důraz projektu byl kladen i na dosažení vysoké míry klidu v každém pokoji. Výsledkem jsou nestandardně široké zdi a precizní protihlukové izolace stropů i podlah. 

Prohlédnout si pokoje


Samozřejmostí je bezbariérový přístup do všech částí objektu.  A není bez zajímavosti, že náš hotel získal ocenění Stavba roku 2012 a byl nominován na ocenění stavba Vysočiny 2012.

Teplotu pokojů lze individuálně regulovat dle požadavků hosta. Dominantním prvkem pokojů jsou velká okna, která zajišťují příjemné prosvětlení a nabízí zajímavé výhledy do okolí.  Pokoje manažerského typu jsou koncipovány v moderním funkcionalistickém stylu, interiér je jednoduchý a účelný, s pracovním zázemím,  proveden z kvalitních materiálů a s dostatkem odkládacích prostor. Do hotelu je zakázán vstup se psem.

Pro ubytování větších skupin hostů máme k dispozici  čtyřhvězdičkový partnerský hotel Kotyza, který je vzdálen od fabrika hotelu 300 metrů. Rezervace, ubytovací formality a vyúčtování kompletně vyřizuje recepce fabrika hotelu.