Balíčky a poukazy

Balíčky

Balíčky

Balíčky fabrika hotelu

Vyberte si z naší nabídky něco originálního. Udělejte radost svým nejbližším a připravte jim příjemné překvapení v podobě pobytu v designovém hotelu s kvalitní obsluhou, výborným domácím jídlem, luxusním wellness a moderně vybavenými pokoji. V nabídce naleznete romantické pobyty, rodinné pobyty nebo pobyty plné zábavy a péče pro vaše blízké a přátele. Pokud jste si nevybrali z nabízených balíčků, sestavíme Vám balíček dle Vašich představ.

Rádi Vám vystavíme dárkový poukaz na balíček nebo nominální hodnotu. Pro více informací kontaktujte recepci hotelu na 565 30 20 10 nebo recepce@fabrikahotel.cz

zobrazit detail kategorie

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy fabrika hotelu

Nevíte, čím potěšit Vaše blízké?

Darujte jim dárkový poukaz na služby fabrika hotelu.

Dárkový poukaz připravíme přesně podle Vašeho přání, s osobním věnováním na službu, kterou si sami z naší široké nabídky vyberete. 

Poukazy můžete objednat na recepce@fabrikahotel.cz nebo na tel. 565 30 20 10 

zobrazit detail kategorie

SVATBY ve fabrika hotelu

SVATBY ve fabrika hotelu

Hledáte ideální místo pro pořádání Vašeho jedinečného dne, který se zapíše nejen do Vaší paměti? Pak je fabrika hotel tou správnou volbou! 

Zajistíme Vám kompletní servis na přání od obřadu (v létě možnost obřadu na střešní terase hotelu), svatební hostiny se speciálně připraveným svatebním menu, po ubytování svatebčanů včetně novomanželského apartmá. Další služby poskytujeme dle Vašich přání. Vašim představám se u nás zkrátka meze nekladou...

Kontaktujte naši svatební koordinátorku na eventy@fabrikahotel.cz, 565 30 20 26

zobrazit detail kategorie