REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Vychutnejte si dobré jídlo ve stylovém fabrika restaurantu
Objednávka jídel s sebou: efabrika.cz
nebo na tel.: 565 30 20 10

fabrika restaurant

Každá námi připravená porce jídla je ryze domácí a zdravá! Denně vybíráme kvalitní čerstvé suroviny, především od místních dodavatelů a farmářů.

 

 

 

 

Zpracováváme  výhradně suroviny zachlazené, v žádném případě zmrazené! V celém provozu nemáme žádný mrazící box,vyjma toho na zmrzlinu. Jsme zásadně proti zamrazování surovin pro další zpracování, protože nikdy vlastně pořádně nevíte, co si před přípravou jídel rozmrazíte a v jakém stavu. Takové detektivky svým hostům nehodláme nabízet!:-D

Tento přístup si můžeme dovolit díky modernímu technologickému vybavení gastroprovozu, jeho širkého zázemí i díky zkušenému týmu kuchařů, který skutečně umí vařit. Můžete se o tom u nás přesvědčit každý den.

fabrika restaurant Vám nabízí:

  • prostorné, ale přitom útulně členěné nekuřácké stolování a bar s kapacitou  80 míst
  • v létě příjemnou venkovní terasu pro 50 osob
  • salonek restaurantu pro konání  porad, rodinných i firemních setkání, svateb a oslav s kapacitou 25 osob
  • připravujeme pro Vás snídaně s kvalitní kávou Illy, džusy a čerstvým domácím pečivem
  • ve všední den nabízíme k obědu zvýhodněné polední menu, po obědě doporučujeme kávu v kombinaci s našimi domácími dezerty, které pro Vás denně pečeme
  • večer si můžete vybrat z bohaté nabídky šťavnatých steaků, čerstvých ryb, křupavých salátů, domácích těstovin i tradiční české kuchyně

Od šéfkuchaře

 
Rád bych vás chtěl srdečně pozvat na kvalitní gurmánský zážitek do fabrika restaurantu!

U nás si jistě přijdete na své!

Stálý jídelní lístek kvartálně obměňujeme, a proto se můžete stále těšit na něco nového dle sezónní nabídky.

 

illu illu

 

Věříme, že oceníte kvalitu kuchyně v kombinaci s příjemným elegantně řešeným interiérem fabrika restaurantu. Budeme potěšeni, když se k nám budete rádi vracet. 

V restaurantu s plně kontrolovanou kvalitou a teplotou vzduchu je Vám k dispozici WIFI připojení ZDARMA

Letní terasa

Letní terasa

Venkovní terasa restaurace je oblíbeným místem pro posezení nebo třeba pro večeři. Ačkoliv ji najdete téměř v centru města, má výhodu klidu a snadného parkování v blízkosti. Během letních měsíců je otevřena denně. Nabízí příjemné osvěžení v horkých dnech i atmosféru pravidelných hudebních večerů.

nabídce drinků najdete výběr koktejlů, čerstvých domácích limonád bez umělých sladidel, ledovou kávu nebo třeba domácí zmrzlinu. Z lehkých menších jídel vybíráme například čerstvé zeleninové saláty nebo domáci crepes.

Nejen dětem zpříjemní posezení vodní fontánky umístěné přímo u terasy.

PO - SO 10 - 23 h
NE 10 - 22 h