REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Využijte blahodárný a regenerační účinek komplexní terapie

Sauna a koupele

Pivní lázeň

Pivní lázeň
1 740

Pivní koupel je od středověku prověřenou léčebnou procedurou.

Během pivní koupele je nutné dodržet správnou teplotu a dobu lázně a správné dávkování přísad. Pivní koupel pročišťuje organismus přes póry pokožky. Koupel probíhá ve speciální dřevěné vaně s masážními tryskami, které přiznivě prospívají organismu člověka. Po koupeli následuje lehká masáž.  

Varianty:

1 osoba 60 minut 1 740 Kč
2 osoby 90 minut 2 190 Kč

Whirlpool

Whirlpool
690

Vířivka je komplexní terapií pro tělo i duši. Díky jedinečné hydromasáži celého Vašeho těla, příjemně teplé vodě a bublinkám se Vaše tělo dostává do stavu maximálního uvolnění. 

Terapeuticky umístěné masážní trysky uvolňují nejen celé tělo, ale i zmírňují bolesti a pocity ztuhnutých zad i krční páteře. Hlavní masážní trysky je možné nastavit dle potřeby.

Doba: 60 minut

Finská sauna

Finská sauna
440

Sauny patří mezi jedny z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. Kombinace malé uzavřené místnosti a horkého vzduchu s minimální vlhkostí a teplotou 90 °C prohřeje celé tělo, ze kterého se vyplavují škodlivé toxiny. 

Po saunování je důležité doplnit tělní tekutiny, ideálně ve fabrika restaurantu s bohatou nabídkou lahodných koktejlů, minerálních vod a čerstvých ovocných šťáv. 

Doba: 60 minut