Kariéra

RECEPČNÍ na HPP

Náplň činnosti:

  • práce s rezervačním systémem, proces check-in a check-out
  • vyúčtování služeb hostům hotelu a restaurace, vystavování faktur za hotelové, restaurační služby
  • zajištění chodu recepční pokladny (příjem a výdej peněz)
  • zajištění správného chodu hotelové recepce
  • spolupráce s ostatními odděleními hotelu, především oddělení konferencí

Požadavky:

  • SŠ vzdělání (práce vhodná pro absolventy)
  • dobrá znalost AJ (případně další světový jazyk výhodou)
  • dobrá znalost práce na PC
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • časová flexibilita, odolnost vůči stresu
  • příjemné a vstřícné jednání

Nabízíme:

  • práce na HPP (krátký/dlouhý týden)
  • možnost kariérního postupu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • dobré vztahy na pracovišti

ASISTENTKA KONFERENCÍ - BRIGÁDA

Co budete dělat:

• pomáhat se zajištěním chodu konferencí
• komunikovat s klienty
• spolupracovat s jednotlivými úseky hotelu
• kontrolovat průběh konferencí

Hodíte se na tuto pozici?

• jste komunikačně zdatní a máte příjemné vystupování?
• organizujete rádi?
• jste flexibilní?

Co Vám nabízíme?

• brigádu (vpp)
• zajímavou a různorodou práci
• Možnost dlouhodobé spolupráce

V případě Vašeho zájmu kontaktujte Hanu Piklovou na emailu hana.piklova@fabrikahotel.cz

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI - VÍKENDOVÁ BRIGÁDA

  • přípravné práce v kuchyni
  • úklid kuchyně

Požadavky:

  • zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • pečlivost, spolehlivost, pracovitost

V případě Vašeho zájmu volejte na tel.: 725 739 488

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA na HPP

Požadavky:

  • SOU vzdělání v oboru
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP, krátký/dlouhý týden
  • zajímavou a odpovědnou práci pro stabilní českou společnost
  • motivující platové ohodnocení
  • systém zaměstnaneckých výhod
  • přátelský kolektiv

Nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: jiri.lisa@fabrikahotel.cz
nebo volejte na tel.: 723 201 541

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od zaslání Vašeho životopisu, dali jsme přednost jiným kandidátům. Rádi bychom si ponechali Váš životopis v evidenci pro případ, že by se objevila jiná volná pracovní pozice.

Další nabízené pozice na www.mha.cz/job

Kde nás najdete
fabrika map

49°32'24.727"N, 15°21'20.761"E
Školní 511, Humpolec 396 01 recepce@fabrikahotel.cz
+420 565 30 20 10

Počasí

Chcete zasílat zajímavé akce e-mailem?