Kariéra

fabrika hotel hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: RECEPČNÍ

Pracovní náplň: check in a check out hostů, komunikace s hosty a flexibilní spolupráce s personálem hotelu, zprostředkování poskytovaných služeb hotelu, spolupráce s oddělením koordinace konferencí, zpracování podkladů pro účetní oddělení

Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování a vzhled, praxe v oboru výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme: zaměstnání na HPP, zajímavou a odpovědnou práci pro stabilní českou společnost, motivující platové ohodnocení, systém zaměstnaneckých výhod, přátelský kolektiv, práci v mladém kolektivu

Místo výkonu práce: Humpolec

Nástup: dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete motivační dopis spolu s životopisem na adresu: michaela.kamenikova@fabrikahotel.cz

fabrika hotel dále rozšiřuje tým a hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Pracovní náplň: příprava pokrmů z kvalitních a čerstvých surovin, především česká, ale i mezinárodní kuchyně, kreativita, účast na sestavení menu

Požadavky: SOU vzdělání v oboru, praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP, krátký/dlouhý týden
  • zajímavou a odpovědnou práci pro stabilní českou společnost
  • nástupní mzda 18 000 Kč, po zaučení + měsíční provize + motivační bonusy
  • účast na školeních moderní gastronomie
  • benefity pro zaměstnance
  • práci v mladém kolektivu
  • příjemné a moderní pracovní prostředí

 Nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: monika.koubkova@mha.cz, nebo volejte na tel.: 725 739 488.

fabrika hotel dále rozšiřuje tým restaurace a hledá nového kolegu/kolegyni na pozici ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení
  • systém zaměstnaneckých výhod
  • přátelský kolektiv

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: jiri.lisa@fabrikahotel.cz
nebo volejte na tel.: 723 201 541

Dále přijmeme kolegyni na pozici POKOJSKÁ - BRIGÁDNÍK

Možnost dlouhodobé spolupráce /ranní a víkendové směny/.

Náplň práce:
úklid restaurace, baru, pokojů a hotelových prostor

Požadujeme:
zodpovědný a aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost, pracovitost

Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí
možnost dlouhodobé spolupráce

Nástup možný ihned

Kontaktní telefon recepce: 565 30 20 10

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od zaslání Vašeho životopisu, dali jsme přednost jiným kandidátům. Rádi bychom si ponechali Váš životopis v evidenci pro případ, že by se objevila jiná volná pracovní pozice.

Další nabízené pozice na www.mha.cz/kariera

Kde nás najdete
fabrika map

49°32'24.727"N, 15°21'20.761"E
Školní 511, Humpolec 396 01 recepce@fabrikahotel.cz
+420 565 30 20 10

Počasí

Chcete zasílat zajímavé akce e-mailem?