Kariéra

Konferenční fabrika hotel **** v Humpolci rozšiřuje tým a hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Pracovní náplň: příprava pokrmů z kvalitních a čerstvých surovin, především česká, ale i mezinárodní kuchyně, kreativita, účast na sestavení menu

Požadavky: SOU vzdělání v oboru, praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP, krátký/dlouhý týden
  • zajímavou a odpovědnou práci pro stabilní českou společnost
  • nástupní mzda 18 000 Kč, po zaučení + měsíční provize + motivační bonusy
  • účast na školeních moderní gastronomie
  • benefity pro zaměstnance
  • práci v mladém kolektivu
  • příjemné a moderní pracovní prostředí

 Nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: monika.koubkova@mha.cz, nebo volejte na tel.: 725 739 488.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od zaslání Vašeho životopisu, dali jsme přednost jiným kandidátům. Rádi bychom si ponechali Váš životopis v evidenci pro případ, že by se objevila jiná volná pracovní pozice.

fabrika hotel dále rozšiřuje tým restaurace a hledá nového kolegu/kolegyni na pozici ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení
  • systém zaměstnaneckých výhod
  • přátelský kolektiv

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: jiri.lisa@fabrikahotel.cz
nebo volejte na tel.: 723 201 541

Dále hledáme vhodného kandidáta na pozici RECEPČNÍ BRIGÁDNÍK

Náplň činnosti: práce s rezervačním systémem Fidelio, check-in a check-out, vyúčtování služeb hostům hotelu a restaurace, vedení administrativy

Požadavky: SŠ případně VŠ vzdělání (práce vhodná pro absolventy), dobrá znalost AJ (případně další světový jazyk výhodou), praxe na hotelové recepci výhodou, dobrá znalost práce na PC, znalost hotelového programu Fidelio výhodou, výborné komunikační a organizační schopnosti, časová flexibilita, odolnost vůči stresu, ochota učit se rychle novým věcem, příjemné a vstřícné jednání, kultivované vystupování

Nabízíme: stabilní zázemí, příjemné nekuřácké prostředí, osobní rozvoj, možnost kariérního postupu, odpovídající finanční ohodnocení

Místo výkonu práce: Humpolec

Datum nástupu do zaměstnání: ihned

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete životopis na adresu – michaela.kamenikova@fabrikahotel.cz

Dále přijmeme kolegyni na pozici POKOJSKÁ - BRIGÁDNÍK

Možnost dlouhodobé spolupráce /ranní a víkendové směny/.

Náplň práce:
úklid restaurace, baru, pokojů a hotelových prostor

Požadujeme:
zodpovědný a aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost, pracovitost

Nabízíme:
příjemné pracovní prostředí
možnost dlouhodobé spolupráce

Nástup možný ihned

Kontaktní telefon recepce: 565 30 20 10

Další nabízené pozice na www.mha.cz/kariera

Kde nás najdete
fabrika map

49°32'24.727"N, 15°21'20.761"E
Školní 511, Humpolec 396 01 recepce@fabrikahotel.cz
+420 565 30 20 10

Počasí

Chcete zasílat zajímavé akce e-mailem?