Kariéra

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI - VÍKENDOVÁ BRIGÁDA

Co budete dělat:

  • přípravné práce v kuchyni
  • úklid kuchyně

Požadavky:

  • zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • pečlivost, spolehlivost, pracovitost

V případě Vašeho zájmu volejte na tel.: 725 739 488

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA na HPP

Požadavky:

  • SOU vzdělání v oboru
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP, krátký/dlouhý týden
  • zajímavou a odpovědnou práci pro stabilní českou společnost
  • motivující platové ohodnocení
  • systém zaměstnaneckých výhod
  • přátelský kolektiv

Nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: jiri.lisa@fabrikahotel.cz
nebo volejte na tel.: 723 201 541

POKOJSKÁ - VÍKENDOVÁ BRIGÁDA

  • úklid restaurace, baru, pokojů a hotelových prostor

Požadavky:

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Platové ohodnocení: 70 Kč/hodina

Nástup možný ihned.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 565 30 20 10

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od zaslání Vašeho životopisu, dali jsme přednost jiným kandidátům. Rádi bychom si ponechali Váš životopis v evidenci pro případ, že by se objevila jiná volná pracovní pozice.

Další nabízené pozice na www.mha.cz/job

Kde nás najdete
fabrika map

49°32'24.727"N, 15°21'20.761"E
Školní 511, Humpolec 396 01 recepce@fabrikahotel.cz
+420 565 30 20 10

Počasí

Chcete zasílat zajímavé akce e-mailem?