Kariéra

KOORDINÁTOR/KA SPOLEČENSKÝCH AKCÍ na HPP

Co u nás dělá koordinátor?

  • Jedná s klienty
  • Koordinuje společenské a konferenční akce
  • Zpracovává cenové nabídky a přijímá objednávky
  • Vystavuje faktury

Hodíte se na tuto pozici?

  • Jste komunikačně zdatní a rádi organizujete?
  • Přistupujete k práci aktivně, jste časově flexibilní a dá se na Vás spolehnout?
  • Ovládáte práci na počítači?
  • Mluvíte anglicky?

Co Vám nabízíme?

  • Budete dělat práci, která má smysl
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost seberealizace
  • Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti koordinovaných akcí

Místo výkonu práce: Humpolec

Nástup: dle dohody

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na monika.koubkova@mha.cz

KUCHAŘ/KA

Pracovní náplň: příprava pokrmů z kvalitních a čerstvých surovin, česká i mezinárodní kuchyně

Požadavky:

  • SOU vzdělání v obor
  • zájem o obor

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP (krátký/dlouhý týden)
  • nástupní mzda 23 000 Kč, po zaučení až 32 000 Kč
  • účast na sestavení menu a školeních moderní gastronomie
  • benefity pro zaměstnance
  • práci v mladém kolektivu
  • příjemné a moderní pracovní prostředí

 Nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: sefkuchar@fabrikahotel.cz nebo volejte na tel.: 725 739 488.

RECEPČNÍ na HPP

Náplň činnosti:

  • práce s rezervačním systémem, proces check-in a check-out
  • vyúčtování služeb hostům hotelu a restaurace, vystavování faktur za hotelové, restaurační služby
  • zajištění chodu recepční pokladny (příjem a výdej peněz)
  • zajištění správného chodu hotelové recepce
  • spolupráce s ostatními odděleními hotelu, především oddělení konferencí

Požadavky:

  • SŠ vzdělání (práce vhodná pro absolventy)
  • dobrá znalost AJ (případně další světový jazyk výhodou)
  • dobrá znalost práce na PC
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • časová flexibilita, odolnost vůči stresu
  • příjemné a vstřícné jednání

Nabízíme:

  • práce na HPP (krátký/dlouhý týden)
  • možnost kariérního postupu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • dobré vztahy na pracovišti

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na michaela.kamenikova@fabrikahotel.cz

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA na HPP

Požadavky:

  • SOU vzdělání v oboru
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP, krátký/dlouhý týden
  • zajímavou a odpovědnou práci pro stabilní českou společnost
  • motivující platové ohodnocení
  • systém zaměstnaneckých výhod
  • přátelský kolektiv

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na email: jiri.lisa@fabrikahotel.cz
nebo volejte na tel.: 723 201 541

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od zaslání Vašeho životopisu, dali jsme přednost jiným kandidátům. Rádi bychom si ponechali Váš životopis v evidenci pro případ, že by se objevila jiná volná pracovní pozice.

Další nabízené pozice na www.mha.cz/job

Kde nás najdete
fabrika map

49°32'24.727"N, 15°21'20.761"E
Školní 511, Humpolec 396 01 recepce@fabrikahotel.cz
+420 565 30 20 10

Počasí

Chcete zasílat zajímavé akce e-mailem?