Kariéra

fabrika hotel **** v Humpolci rozšiřuje tým restaurace a hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Požadavky:
• SOU vzdělání v oboru
• praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
• zaměstnání na HPP, krátký/dlouhý týden
• práci pro stabilní českou společnost
• motivující platové ohodnocení
• dobrý kolektiv

fabrika hotel hledá vhodného kandidáta na pozici

KUCHAŘ

Náplň činnosti:

  • příprava pokrmů z kvalitních a čerstvých surovin, česká i mezinárodní kuchyně, kreativita
  • účast na sestavení menu

Požadavky:

  • SOU vzdělání v oboru
  • zájem o obor

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP, krátký/dlouhý týden
  • zajímavou a odpovědnou práci pro stabilní českou společnost
  • nástupní mzda 25 000 Kč a výše, po zaučení 30 000 Kč + prémie
  • účast na školeních moderní gastronomie
  • benefity pro zaměstnance
  • práci v mladém kolektivu
  • příjemné a moderní pracovní prostředí

Nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na emailu monika.koubkova@mha.cz

Další nabízené pozice na www.mha.cz/job

Kde nás najdete
fabrika map

49°32'24.727"N, 15°21'20.761"E
Školní 511, Humpolec 396 01 recepce@fabrikahotel.cz
+420 565 30 20 10

Počasí