REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Kariéra

HLEDÁTE ZAJÍMAVOU PRÁCI?
fabrika hotel hledá do svého týmu novou kolegyni na pozici ASISTENT/KA KONFERENCÍ
Co budete dělat?
  • budete se podílet na chodu konferencí a přispívat k zajištění vysoké kvality našich služeb
  • uvítáte hosty konference a zajistíte vše, co souvisí s jejich konferencí
  • řešíte požadavky hostů a staráte se o to, aby se u nás cítili příjemně
  • kontrolujete zajištění cateringu
  • budete organizovat úklid hotelu
  • budete řešit dílčí úkoly zaměřené na rozvoj hotelu
  • budete se podílet na marketingové komunikaci hotelu
Koho hledáme?
  • Pozitivního, časově flexibilního, komunikativního kolegu s reprezentativním vystupováním a smyslem pro odpovědnost.
Co Vám nabízíme?
  • stabilizační finanční prémii nad rámec měsíční mzdy
  • smysluplnou akční práci a možnosti seberealizace
  • příjemné pracovní prostředí mezi zajímavými lidmi
  • stravování za zvýhodněné ceny a další benefity
Sháníme posilu na pozici RECEPČNÍ
Co budete dělat:
  • vytvářet rezervace na ubytování a doprovodné služby hotelu
  • pracovat v uživatelsky jednoduchém hotelovém systému Previo
  • check in a check out hostů
  • komunikace s hosty
  • spolupráce s oddělením koordinace konferencí
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • příjemné vystupování
  • spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
Co Vám nabízíme:
  • zajímavou a odpovědnou práci pro stabilní českou společnost
  • motivující platové ohodnocení
  • zaměstnání na HPP (12 hodinové směny, denní/noční), i možnost letní brigády
  • systém zaměstnaneckých výhod
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo se chcete dozvědět více, zašlete Váš životopis Monice na adresu: monika.koubkova@fabrikahotel.cz  nebo volejte 724 066 157.