REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Doplňkové služby / Teambuilding

Programy připravené na míru

Pro účastníky konferencí naplánujeme a zajistíme doprovodný program dle Vašich představ. V hotelu se nachází veškeré zázemí potřebné pro relaxaci po dlouhém dni stráveném na školení či konferenci - fitness zóna vybavená špičkovými stroji, wellness s vířivkou a saunou, masáže.

V návaznosti na roční období Vám zajistíme široký výběr sportovních a zábavních aktivit. Vyzkoušejte indoorové aktivity (např. tenis, indoor curling, WRC trenažér či střelecký simulátor) nebo outdoorové aktivity pro akčnější povahy (např lanový park, čtyřkolky, jízda na závodních bugynách, paintball, skákací boty, v zimě běžky apod.)

Mimo konference Vám také rádi zorganizujeme teambuilding nebo doplňkový program mimo hotel.

Samozřejmostí je vždy vstřícnost a snaha vyhovět Vašim požadavkům. Naše koordinátorky Vám pomůžou ve spolupráci s instruktory vybrat aktivity, sestavit program a zároveň i vybrat vhodné prostory místo pro konání vaší akce.

Nabídka outdoorových prostor pro aktivity


 

Zřícenina hradu Orlík

zřícenina hradu OrlíkPojďte se s námi přenést do hlubokých lesů obklopující zříceninu hradu a zažít nezapomenutelnou chuť historie. Zřícenina je možná využít k teambuildingové hře typu „pevnost Boyard“ nebo jen k setkání obchodních partnerů a zaměstnanců samozřejmě při dobrém jídle a pití, které zajistí fabrika hotel.

Westernové městečko STONETOWN

Westernové městečko STONETOWNVytvoří dokonalou tématickou kulisu Vaší akci. V městečku můžete prožít den ve stylu divokého západu, rýžovat zlato, házet tomahavkem, zkusit jízdu na koni či divokém býkovi a zároveň si můžete vyslechnout povídání o divokém západu. V lokále si pak dáte pravou whisky a zažijete rvačku jako z westernu.

Rekreační středisko Želivka

Rekreační středisko ŽelivkaNabízí klid a pohodu uprostřed lesů Vysočiny. Je to ideální místo pro teambuildingové programy jako je paintball, bungee running, lukostřelba, bumperball a jiné. Zároveň si můžete sáhnout na pokraj svých sil při zdolávání nově otevřeného lanového parku.

Nabídka outdoorových aktivit


Nízké lanové aktivity

Nízké lanové aktivityNízké lanové aktivity jsou mobilní lanové překážky, které je možno umístit kdekoliv. Program probíhá pod vedením zkušeného instruktora, který plně se věnuje všem účastníkům.

Vysoký lanový park

Vysoký lanový parkV blízkosti hotelu se nachází několik ověřených lanových parků –lanový park Pavouk v Humpolci, lanový park Křemešník a nově postavený lanový park v rekreačním středisku Želivka, nedaleko Humpolce.  

Aquazorbing

AquazorbingAguazorbing je další mobilní aktivitou, kterou je možné připravit kdekoliv v okolní přírodě na vodní ploše. Jedná se o „velký nafukovací míč“, do kterého se vejde jeden účastník. Ten je v míči uzavřen a spuštěn na vodní hladinu po dobu pěti minut. V míči lze chodit po vodě, dělat kotrmelce, válet sudy…. Míč obshluhují instruktoři, kteří jsou zvláště proškoleni na tuto atrakci.

Lukostřelba

LukostřelbaLukostřelba je mobilní aktivita, která lze umístit kdekoliv. Střílíme na slaměný terč z měkkých luků, který umožňuje střílet i starším dětem. Program je veden instruktorem.

Paintball

PaintballAktivita je určená pro nadšence válečných strategií a všem, kteří si rádi hrají na vojáky. Jde o aktivitu dvou skupin bojovníků, kteří po sobě střílí barevné kuličky ze speciálních zbraní.

Bungee running

Bungee runningBungee running je silovou aktivitou. Úkolem účastníka je dojít co možná nejdále od startu. V pohybu v před brání několik gumových lan ukotvených pevně na startu. Jde opět o mobilní aktivitu, kterou uvede jeden instruktor.

Bubble football

Bubble footbaůůBubble football je aktivitou a nově vznikajícím sportem pro 8 a více osob. Každý účastník má na sobě nasazenou speciální bublinu, ze které mu "trčí" pouze část nohou, hlava je chráněna. Mimo Bubble Footballu se hraje i kruhová vyřazovačka, silové zápasy, rychlostní slalomy a další.

Slaňování skal a přehrad

Slaňování skal a přehradTato aktivita je vedená zkušenými lezci z řad instruktorů. Slaňují se skály a přehrady v okolí rekreačního střediska Želivka.

Rafty

RaftyJde o aktivity na vodní ploše nedaleko rekreačního střediska Želivka. Program je opět veden instruktory.

Výlet na čtyřkolkách

Výlet na čtyřkolkáchVyjeďte si se zkušeným instruktorem do okolní krajiny a nechte každodenní starosti odvát pryč.

Exkurze do místního pivovaru

Exkurze do místního pivovaru BernardJste milovníkem piva? Zajímá vás výroba piva a používané technologie? Nabízíme exkurzi do místního pivovaru Bernard nebo do klášterního pivovaru Želiv. Načerpáte nejen znalosti v oblasti výroby piva, ale i nějaké to pivko.

Výlet na koních

Výlet na koníchPro klidnější povahy zorganizujem výlet na koních.

Indoorové aktivity


Mindball

MindballJsou aktivity určené pro trénink koncentrace vašeho mozku. Jako příklad uvádíme dvě vybrané aktivity. Jedná se o hru ve které pomocí koncentrace a mozkové aktivity ovládáte míček před vámi. Cílem hry je dát „gól“ soupeři, který sedí na druhé straně hracího stolu. Samozřejmostí je opět zkušený instruktor.

Simulátor

SimulátorToužíte se stát pilotem stíhačky nebo formule F1. Rádi byste vyzkoušeli surfování nebo snowboarding, ale nemáte na to dostatek kuráže. Vyzkoušejte to u nás, zajistíme Vám pronájem simulátoru a můžete vyzkoušet, co chcete.

Pronájem sportovišť

Pronájem sportovišťDlužíte kolegům odvetu v nohejbalu, tenise, volejbalu nebo fotbálku. Pronajmeme pro vás sportoviště v rámci Humpolce a můžete ukázat kdo z koho.

Zábavné večery v hotelu

Zábavné večery v hoteluChcete vstřebat události z celého dne v klidu a bez adrenalinu? Uspořádáme pro vás degustační večer vín, sýrů, whisky, sushi, čokolád a další. Pozveme kapelu vámi vybraného žánru, taneční skupinu, kouzelníka nebo karikaturistu.

S námi se zkrátka nudit nebudete!


Pro zajištění doplňkového programu nás kontaktujte na: eventy@fabrikahotel.cz nebo volejte na tel.: 602 40 97 68

Vašim představám se u nás meze nekladou…