REZERVACE UBYTOVÁNÍ

fabrika hotel

Vítejte ve fabrika hotelu**** situovaném v srdci Vysočiny u dálnice D1, který je za svoje služby a čisté prostředí opakovaně oceňován prestižním oceněním CZECH HOTEL AWARDS. 

Během své nedlouhé existence to byla Stavba roku 2012, Best of Realty 2012, Nejlepší investice roku 2012Nejlepší hotel roku 2013 v kategorii ****, Nejlepší hotel roku 2014 v kategorii kongres, Nejlepší hotel roku 2017 v kategorii **** a Nejlepší hotel roku 2018 v kategorii **** a kongres. V kategoriích hotel roku a kongres jsme se též umístili v letech 2019, 2020 a 2021. Fabrika restaurant je zařazen v prestižním výběru GRAND RESTAURANT. 

Fabrika hotel je vhodný pro Vaše firemní i soukromé akce. K dispozici jsou vám plně vybavené variabilní sály vhodné pro konference, školení, oslavy, rodinná setkání nebo teambuilding s večerní zábavou třeba ve fabrika clubu.

Během pobytu u nás Vám nabídne naše moderní restaurace dobroty z výhradně čerstvých surovin domácí kuchyně, ať formou servírované nabídky, rautem nebo z menu sestaveného podle Vašeho přání.

Zaparkovat své vozidlo můžete v hotelové garáži nebo na uzavřeném dvoře v rámci areálu hotelu, který má kamerový dohled spravovaný recepcí non stop 24 hodin denně.

Večer si můžete dopřát saunu, pivní lázeň nebo masáž v rámci hotelového wellness a na závěr dne si objednat šampaňské s ovocnou mísou až do pokoje. Náš hotelový personál Vám vyjde vždy rád vstříc při plnění Vašich přání.

Je naším upřímným cílem, abyste v našem hotelu strávili příjemně prožité dny bez starostí, a abyste si odváželi jen dobrý pocit z krásné Vysočiny!

 

fabrika hotel****
fabrika hotel

Čtyřhvězdičkový hotel s moderní architekturou nabízí kvalitní ubytování v nadstandardně vybavených pokojích, stálou službu recepce 24 hodin, klid, čistotu a přátelskou atmosféru.

více
fabrika restaurant
fabrika restaurace

Moderní styl fabrika restaurantu láká přírodními materiály, vzdušnou kompozicí a moderním uměním. Je naším přáním, aby potěšil i Vás. Těší se na Vás náš prověřený tým restaurace a gastro!

více
fabrika konference
fabrika konference

Reprezentativní nadstandardně vybavené prostory vhodné pro pořádání  školení, prezentací firem, pracovních či společenských setkání nebo třeba svatebních hostin.

více
fabrika wellness
fabrika wellness

Díky přírodním procedurám, příjemným vůním a relaxační hudbě si odnesete zážitek, na který nezapomenete.

více