Vychutnejte si pohodu a klid v hotelu, kterému vládnou nejmodernější technologie

fabrika hotel

Nejen strategickou polohou ve středu republiky u dálnice D1, výjimečnou architekturou, ojedinělým technologickým řešením, ale především výbornou kuchyní, příjemným personálem a úrovní služeb se čtyřhvězdičkový fabrika hotel a konferenční centrum stal již během prvního roku svého fungování vyhledávaným místem pro firemní i soukromá setkání.  

Za dobu provozu se hotelu podařilo získat řadu významných ocenění, jakými jsou tituly Stavba roku 2012, Best of Realty 2012, Nejlepší investice roku 2012Nejlepší hotel roku 2013 v kategorii ****, Nejlepší hotel roku 2014 v kategorii kongres, Nejlepší hotel roku 2017 v kategorii **** a Nejlepší hotel roku 2018 v kategorii **** a kongres

Ve fabrika hotelu se všední školení nebo schůzka stává zajímavým zážitkem. Poctivá profesionální kuchyně založená na čerstvých surovinách, pohodlí při pobytu hostů díky propojení nejmodernějších technologií, kvalitní hotelový servis a ochotný personál - to vše je vám plně k dispozici!

čtyřhvězdičkový fabrika hotel

fabrika hotel

Designový čtyřhvězdičkový fabrika hotel nabízí ubytování ve stylově vybavených pokojích, profesionální hotelové služby, klid, čistotu a přátelskou atmosféru.

více

fabrika restaurant

fabrika restaurace

Přijďte objevit atmosféru našeho restaurantu. Věříme, že oceníte skvělou kuchyni i příjemný elegantně řešený interiér z přírodního dřeva, skla a ušlechtilých materiálů.

více

fabrika konference

fabrika konference

Reprezentativní nadstandardně vybavené prostory vhodné pro pořádání  školení, prezentací firem, pracovních či společenských setkání nebo třeba svatebních hostin.

více

fabrika wellness

fabrika wellness

Díky přírodním procedurám, příjemným vůním a relaxační hudbě si odnesete zážitek, na který nezapomenete.

více
Kde nás najdete
fabrika map

49°32'24.727"N, 15°21'20.761"E
Školní 511, Humpolec 396 01 recepce@fabrikahotel.cz
+420 565 30 20 10Počasí
 
 
Facebook