REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Sem se budete chtít vracet...

fabrika club

Originální prostor fabrika clubu s kapacitou 93 míst na sezení je zařízený v industriálním stylu. Posadit se můžete za klasický stůl nebo na vyvýšené sezení při stěnách. Nezapomnělo se ani na hluboká křesla, do kterých se můžete zabořit v horní části baru, kam stačí vyjít pár schodů. Fabrika club je využíván také jako jeden z konferenčních sálů - více informací zde.

fabrika club je jediný multižánrový klub v Humpolci, který je vhodný pro všechny generace. Neděláme rozdíly mezi alternativou a mainstreamem, hrajeme zkrátka to nejlepší, ze současné hudební scény. fabrika club vám nabízí jak živou, tak reprodukovanou hudbu, DJ, karaoke a velkou videoprojekci nejen pro sportovní a hudební přenosy.

Originální nápojové menu je složeno převážně z kvalitních rumů známých značek, ale i rarit, které běžně nekoupíte. Vyberte si podle vkusu, chuti a oblíbenosti. Nebojte se experimentovat s ochutnávkami stále oblíbenějšího destilátu. Výhodou rumu je jeho stylová rozmanitost. Vybere si každý, aniž by musel dělat kompromis.

Na barovém display máme více než 80 kusů lahví. Pro nás nejdůležitějších archetypů chutí a zástupců jednotlivých směrů pro míchaní cocktailů.

Připravili jsme pro vás také několik barových jídel. Jejich sortiment je upravován dle denní nabídky a sezónních surovin.

Pro odvoz z clubu domů můžete využít hotelového transferu - Volkswagen Sharan.

V otevírací době clubu je transfer přistaven před clubem, kde do něho můžete rovnou pohodlně nasednout. Pokud je zrovna na výjezdu, recepce hotelu na 601 591 070 nebo 565 30 20 10 sdělí, kdy Vám bude transfer k dispozici.  

  20 - 04 h
  SO 20 - 04 h
  Vstup od 18 let

Rezervace na recepci hotelu 565 30 20 10 nebo na recepce@fabrikahotel.cz

Po domluvě je možné fabrika club otevřít na objednávku pro firemní a soukromé akce. Napište nám na eventy@fabrikahotel.cz
nebo volejte 565 30 20 26.