REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Nová kniha humpoleckého rodáka právě v prodeji!

Nová kniha humpoleckého rodáka právě v prodeji!

Nová kniha humpoleckého rodáka právě v prodeji!
published 07. 07. 2020

Nová kniha Každému podle zásluh humpoleckého rodáka Josefa Hendrycha právě v prodeji! Zakoupit můžete na recepci fabrika hotelu.

Nová kniha Každému podle zásluh humpoleckého rodáka Josefa Hendrycha právě v prodeji! Zakoupit můžete na recepci fabrika hotelu.

Kniha obsahuje zcela dva rozdílné příběhy:

Každému podle zásluh je napínavý detektivní příběh ze současné Prahy. Hlavní hrdina, soukromý detektiv Vladan Novák, který odešel od policie kvůli podivným praktikám svých nadřízených napojených na politiky, vyšetřuje záhadné úmrtí dcery bohatého podnikatele. Ve vyšetřování mu pomáhá jeho sekretářka Vilma a kamarád Jarda, také bývalý policista. Svým pátráním se dostávají do prostředí organizovaného zločinu a ruskojazyčné mafie. Všem třem začíná jít o život.

Operace Kamerun začíná ve Francouzském Kamerunu v lednu 1942. Hlavní postava Jan Kříž, dezertér z cizinecké legie, se postupně dostává ke zvláštnímu úkolu, který ho zavede z Afriky až do okupované Prahy. Jak souvisí události ve francouzské kolonii s událostmi v Praze? Před jak těžký úkol bude Jan Kříž postaven? Kdo stojí v pozadí celého příběhu?

Doporučujeme jako napínavé čtení pro dlouhé letní večery.